Cech mobility

O firmě Arigo

Máme řešení, jsou-li pro vás schody problémem. Těžko překonatelnou či dokonce nepřekonatelnou překážkou.

Jako přímý zástupce rakouské firmy SANO GmbH pro Českou republiku dodáváme na trh elektrické kolečkové schodolezy Liftkar. Naše spolupráce s firmou SANO se datuje od roku 2006. Proto garantujeme originalitu včetně všech novinek, které dodává firma na trh.

Naši zaměstnanci byli proškoleni přímo u výrobce, jsou tedy schopni vám poskytnout vyčerpávající informace, pomohou vám s výběrem a také poradí se státní dotací. Je dobré vědět, že fyzická osoba může získat od státu příspěvek na zakoupení kompenzační pomůcky, a to až do výše 100%. Proč to proto nezkusit?

Na schodolezy Liftkar poskytujeme záruku 36 měsíců, podmínkou je před uplynutím 24 měsíců provést garanční prohlídku. Schodolezy Liftkar jsou konstrukčně jednoduchá, elegantní a na obsluhu nenáročná mobilní zařízení, s jejichž pomocí a za asistence doprovodné osoby je možné zdolat jakékoli schodiště bez ohledu na jeho konstrukci a materiál, z něhož je vyrobeno, a to jak osobám špatně pohyblivým tak i osobám zcela nepohyblivým. Další, nezastupitelnou, výhodou těchto zařízení je velice snadná možnost rozložit je na tři díly, takže se vejdou i do malých zavazadlových prostor osobních aut. Vy tak můžete mít svůj schodolez vždycky s sebou.

Kromě toho nabízíme možnost zapůjčení, další nabídkou je výkup starších a prodej repasovaných zařízení, u kterých také garantujeme.

Více se dovíte v sekci Produkty, ještě více pak na, pro vás bezplatné, telefonní lince 800 512 513 a úplně nejvíce při, pro vás nezávazné a taky bezplatné návštěvě našich zástupců u vás.