Máme pro vás řešení, jsou-li schody pro vás překážkou. Navíc vás zbavíme dřiny a pomůžeme vám šetřit zdraví.

Jsme přímým zástupcem rakouské firmy SANO GmbH, která patří mezi největší světové výrobce elektrických kolečkových schodolezů. V současné době tato firma vyváží své výrobky do 50 států světa a prostřednictvím naší společnosti i do České republiky. Naše spolupráce se datuje od roku 1996. Byli jsme to my, kdo firmu SANO objevil a přivedl ji k nám.

Po pětileté spolupráci v oblasti osobních schodolezů Liftkar PT, konstruovaných tak, aby pomohly k dopravě osob, které nejsou samy schopny vlastními silami schody překonat, jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku i o další výrobky, které má firma SANO ve svém výrobním programu. Jedná se o světový unikát, o nákladní schodolezy, které jsou konstruovány tak, aby byl jeden člověk schopen s jejich pomocí přepravit nahoru či dolů po schodech různě těžká a neforemná břemena, k jejichž přemístění by jinak bylo potřeba minimálně dvou, spíše však více lidí.

Nákladní schodolezy jsou dodávány ve dvou konstrukčních řadách. Schodolezy Liftkar řady SAL jsou elegantní, extrémně lehké a extrémně rychlé a s jejich pomocí lze přepravovat břemena do váhy 170 kg. Druhou řadu tvoří schodolezy Liftkar řady HD. Ty jsou sice stejně elegantní, avšak o něco těžší a robustnější, neboť s jejich pomocí lze přepravovat břemena až do váhy 330 kg. Několik konstrukčních světových patentů a výkonné elektromotory jsou při přepravě nákladů zárukou mnoha výhod. Náklady lze pomocí schodolezu přepravovat snadno, rychle, bez extrémní námahy a hlavně bezpečně. Bezpečně směrem k přepravovanému nákladu ale hlavně směrem k vlastnímu zdraví.

Naši pracovníci prošli zaškolením přímo u výrobce schodolezů a několikrát do roka se zúčastňují praktických doškolovacích seminářů, takže jsou seznámeni se všemi aktuálními novinkami a jsou rovněž schopni provádět veškeré opravy i úpravy námi dodávaných schodolezů. Garantujeme tudíž záruční i pozáruční servis.

Pokud ve vás námi dodávané výrobky vzbudily zájem, kontaktujte nás, prosím, e-mailem pomocí kontaktního formuláře, který naleznete v sekci kontakty nebo telefonicky na lince 800512513. Přijedeme, předvedeme, poradíme, pomůžeme vám s výběrem.

Nechte dřinu strojům, usnadněte si s námi život.